Bieg Pomocy 2019
18 marca 2019
Kościół Rzymskokatolicki pw. św. Ignacego Loyoli w Linownie
20 marca 2019
Pokaż wszystkie

Rejsy łodzią wycieczkową

Jedną z atrakcji naszego ośrodka, które cieszą się powodzeniem jest możliwość zorganizowania rejsu po jeziorze Lubie. Rejs odbywa się dużą łodzią wycieczkową z silnikiem spalinowym, dzięki czemu można zobaczyć więcej i popłynąć dalej, w krótszym czasie. W czasie rejsu można zobaczyć południowy koniec jeziora z dwoma wyspami: Ptaszyniec i bezimienną wyspę lub też zwiedzić południowo-zachodnią część jeziora (brzeg, na którym znajdują się inne ośrodki  i wyspa sołtysia z polem kempingowym).

Jednorazowo na łodzi może przebywać grupa 10 osób + obsługa łodzi.

Koszt rejsu to 120 zł, a czas jego trwania to około 1-1,5 godziny.

Oczywiście jest możliwość wykupienia dłuższego rejsu – wówczas cena uzgadniana jest indywidualnie.

Rejsy: terminy, godziny oraz inne indywidualne uzgodnienia należy ustalić z kierownikiem ośrodka (+48 512 040 108)

Do indywidualnych ustaleń zaliczyć można również rejs żaglówką – dla 2 do 4 osób lub możliwość wynajęcia jednej z dwóch żaglówek ośrodka Polubie: Omega lub Orion. Chętni na tego typu atrakcje, również proszeni są o omówienie szczegółów z kierownikiem.

Komentarze są wyłączone.

Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. "Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.polubie.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej.