Dojazd do Zatonia

Samochód

Zdecydowanie najdogodniejszą formą dojazdu jest samochód. Wówczas dojeżdżamy bezpośrednio do punktu docelowego. Jadąc samochodem w oparciu o nawigację GPS, należy zwrócić uwagę, aby na nawigacji wyświetliła się prawidłowa trasa dojazdu do głównej bramy naszego ośrodka. Trasa ta powinna przebiegać przez Drawsko Pomorskie lub Złocieniec i Lubieszewo.
Z drugiej strony naszego ośrodka (Mirosławiec, Stara Studnica), znajduje się leśna droga oraz stara, nieczynna już brama. Drogę tą niestety mylnie wskazują urządzenia GPS. Nie jest ona drogą dojazdową (publiczną) i obowiązuje na niej zakaz poruszania się samochodem oraz innymi pojazdami. Wjazd do lasu grozi mandatem od straży leśnej. Osoby jadące z południa Polski, powinny więc kierować się na Drawsko Pomorskie lub Złocieniec, aby bez przeszkód dotrzeć do naszego ośrodka.

Pociągi

Jadąc na wczasy do naszego ośrodka można przyjechać również pociągiem.
Najbliższa nam stacja kolejowe znajdują się w odległości:
15 km – PKP ZŁOCIENIEC

Złocieniec ma z kolei połączenia z następującymi miastami:
- Drawsko Pomorskie
- Runowo Pomorskie
- Stargard
- Szczecin
- Szczecinek

Rozkład jazdy można sprawdzić na stronie przewoźnika. Kiedy już znajdziemy się w Złocieńcu, możemy złapać autobus PKS do Lubieszewa.
Rozkład jazdy autobusów w gminie Złocieniec znajduje się tutaj.
Na powyższej stronie mogą Państwo wyszukać połączenia oraz sprawdzić cenę biletu.

W Złocieńcu znajduje się również postój taksówek, więc swoją podróż można kontynuować taksówką do Zatonia (około 15 kilometrów).

Flixbus


Dobrym pomysłem jest również wybranie przejazdu autobusem Flixbus (dawniej Polski Bus). Linia ta oferuje konkurencyjne ceny (nawet od 9 zł za bilet), a najbliższy nam przystanek znajduje się w Szczecinku. Ze Szczecinka można dojechać następnie pociągiem + autobusem lub dwoma autobusami do Lubieszewa.
Strona internetowa przewoźnika: https://www.flixbus.pl/


Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy


W razie dodatkowych pytań związanych z Państwa podróżą, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami: 512 040 108. Chętnie udzielimy wszelkich dodatkowych informacji.

Opinie Gości

Z przyjemnością prezentujemy wybrane opinie naszych Gości

Zobacz więcej
Co roku od ponad dziesięciu lat wracam właśnie do tego miejsca, niesamowite jest to jak widzi się jak to wszystko się tutaj zmienia, bardzo polecam to miejsce jeśli ktoś naprawdę chce sobie wypocząć.

Rinkashie, sierpień 2018

Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. "Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.polubie.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej.