BUDYNEK „B”, to budynek znajdujący się w centralnej części Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowego „Polubie”. I nie bez powodu. To tutaj znajduje się serce naszego ośrodka-recepcja, w której mogą się Państwo zarejestrować, dokonać opłat i załatwić inne, ważne dla Państwa sprawy. W tym miejscu można także wypożyczyć sprzęt do tenisa ziemnego, kije do nordic walking, piłki i inny drobny sprzęt rekreacyjny/sportowy.

Obok recepcji znajduje się duże akwarium jak również kącik z kanapami, w którym można zaczekać lub zwyczajnie posiedzieć i zrelaksować się. Z racji tego, że stale się rozwijamy w budynku B planujemy budowę sauny i strefy SPA.W BUDYNKU „B” znajduje się łącznie 8 pokoi:
 • Pokój 2-osobowy z telewizorem i czajnikiem
 • (posiadamy 6 takich pokoi)
  Pokój znajduje się na 1 piętrze w budynku B. Posiada dwa rozkładane łóżka, szafkę nocną, komodę, szafę, telewizor i czajnik. Jest przestronny i widny.
   
   
 • Pokój 3-osobowy z aneksem kuchennym i telewizorem
 • (posiadamy 1 taki pokój)
  Pokój znajduje się na 1 piętrze w budynku B. Posiada łóżko piętrowe i łóżko rozkładane , stolik i krzesła, szafę, telewizor i aneks kuchenny i łazienkę. Jest przyjemny i widny - posiada 4 okna.
   
   
 • Pokój 3-osobowy z aneksem kuchennym i lodówką oraz z telewizorem
 • (posiadamy 1 taki pokój)
  Pokój znajduje się na 1 piętrze w budynku B. Posiada łóżko piętrowe i łóżko rozkładane , stolik i krzesła, szafę, komodę, telewizor i aneks kuchenny wraz z lodówką oraz łazienkę. Jest przyjemny i widny - posiada 4 okna.
   
   

  Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. "Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.polubie.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej.