Do dyspozycji naszych gości jest również pole namiotowe, które jest jedną z najtańszych opcji pobytu w ośrodku "Polubie". Namiot i niezbędne wyposażenie należy zabrać ze sobą.
Ośrodek udostępnia ogrodzony, oświetlony i bezpieczny teren, na którym można rozbić namiot - w zależności od potrzeb – na odsłoniętym polu lub bardziej w zacienionym miejscu, bliżej linii drzew gdzie dodatkowo można np. rozwiesić hamak czy sznurki na pranie.
Do dyspozycji gości jest pełen węzeł sanitarny (natryski, toalety, umywalki) przystosowany również do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz po zewnętrznej stronie budynku zlewy przeznaczone do mycia naczyń czy czerpania wody. Nad samym jeziorem znajdują się altanki ze stołami i ławkami, pod którymi można jadać posiłki.
Umożliwiamy również doprowadzenie prądu do namiotu (opłata zgodna z cennikiem). Warunkiem doprowadzenia prądu do namiotu jest zabranie ze sobą kabla z uziemieniem. Prosimy też pamiętać, aby zabrać ze sobą dodatkowe przedłużacze/rozgałęziacze, co w praktyczny sposób ułatwi korzystanie z prądu.

Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. "Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.polubie.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej.