Budynek C został wyremontowany i oddany do użytku w 2023 roku.

Pokoje jak i części wspólne zostały wykończone w wysokim standardzie.
Budynek C usytuowany jest na niewielkim wzniesieniu nad samym jeziorem. Dysponujemy 12 pokojami, które usytuowane są na parterze i na pierwszym piętrze.

budynek C
noclegi nad jeziorem (19)

Pokoje wyposażone są w łóżka, stoliki, krzesła, telewizory, lustra i szafy. Każdy z nich posiada łazienkę (umywalka, WC, prysznic). Dwa pokoje zlokalizowane na piętrze zasługują na szczególną uwagę, ponieważ posiadają balkony, z których rozpościera się piękny widok na jezioro Lubie. Wśród pokoi dostępnych na parterze znajduje się pokój przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Na parterze znajduje się też strefa wypoczynku (tzw. ogród zimowy), z którego rozpościera się piękny widok na jezioro Lubie. Również na parterze budynku przygotowaliśmy aneks kuchenny do dyspozycji wszystkich gości.

noclegi nad jeziorem (8)
noclegi nad jeziorem (1)
noclegi nad jeziorem (12)
noclegi nad jeziorem (14)
noclegi nad jeziorem (21)
noclegi nad jeziorem (26)
noclegi nad jeziorem (9)
noclegi nad jeziorem (11)
noclegi nad jeziorem (4)
noclegi nad jeziorem (3)

Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. "Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.polubie.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej.