Na terenie samego ośrodka znajduje wiele atrakcji, które wyróżniają nas na tle innych obiektów!

KOMPLEKS BOISK


Przede wszystkim posiadamy nowy kompleks boisk - do piłki nożnej, tenisa, siatkówki i koszykówki (boisko wielofunkcyjne), który jest bezpieczny i ogrodzony. Do tego przygotowaliśmy również osobne boisko do gry w siatkówkę plażową, którego powierzchnię tworzy piasek. Korzystanie z boisk ułatwi wypożyczalnia drobnego sprzętu rekreacyjnego. W recepcji (budynek B) wypożyczyć można piłki, sprzęt do tenisa oraz inny drobny sprzęt sportowy.

SIŁOWNIA


W obrębie ośrodka Polubie nasi goście (mali i dorośli) mogą również korzystać z zewnętrznej siłowni. Siłownia znajduje się w ustronnym miejscu, tuż pod linią lasu.

PLAC ZABAW


Na uwagę zasługuje również dobrze wyposażony plac zabaw. Posiadamy huśtawki, bujaki, zjeżdżalnię piaskownicę, ściankę wspinaczkowa i uwielbiany przez dzieci zjazd na linie!

GRY


Ping-pong i piłkarzyki zlokalizowane świetlicy, w budynku A, to kolejne dwie atrakcje tak bardzo lubiane przez gości, nie tylko przez najmłodszych.

OGNISKA


Kolejną atrakcją jest specjalne, zadaszone miejsce na ognisko lub grilla, które cieszy się u nas dużym powodzeniem zarówno latem jak i zimą. Ognisko zbliża ludzi – jest to wspaniały czas na grupowe zabawy i spotkania integracyjne.

ZACISZNE MIEJSCA


Dla osób szukających ciszy i spokoju przygotowaliśmy 3 zadaszone altanki nad samym brzegiem jeziora. Wyposażone są w stolik i ławeczki, dzięki czemu można pod nimi posiedzieć, porozmyślać, zjeść posiłek lub pograć w gry planszowe, które również są do wypożyczenia w recepcji naszego ośrodka.

JEZIORO


Niewątpliwym atutem naszego ośrodka jest również dostęp do jeziora i związane z nim atrakcje. Ale o tym przeczytacie w osobnym wpisie.

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowe „Polubie” w Zatoniu Zatonie 1 78-520 Złocieniec.
Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania lub usunięcia.

FreshMail.pl