Diety specjalne

DIETY SPECJALNE

W kuchni ośrodka Polubie nasi pracownicy starają się wyjść naprzeciw indywidualnym potrzebom gości. W związku z tym, istnieje możliwość dostosowania jadłospisu pod specjalną dietę bądź zalecenia lekarskie.

Goście, którzy chciałby skorzystać z takiej opcji proszeni są o wcześniejszy kontakt z kierownikiem ośrodka, w celu uzgodnienia warunków.

Diety specjalne (wegańska, bezlaktozowa, bezglutenowa lub modyfikacje podstawowych diet), wiążą się dodatkową opłatą + 30 %.

Opinie Gości

Z przyjemnością prezentujemy wybrane opinie naszych Gości

Zobacz więcej
Jest tu super.Wspaniałe położony Ośrodek z własnym parkingiem.Smaczne domowe posiłki oraz miła obsługa.wyposażenie pokoi b.dobre.

HENRYK, wrzesień 2018

17

pokoi


5

domków letniskowych


18530

gości


20

lat doświadczeniaWyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. "Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.polubie.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej.