Zadzwoń do nas: +48 512 040 108

Wyślij wiadomość

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowe „Polubie” w Zatoniu, Zatonie 1, 78-520 Złocieniec. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania lub usunięcia.

Witaj!

Staramy się być dostępni pod telefonem zawsze, w godzinach naszej pracy. Jeśli jednak nie możesz z jakiegoś powodu się do nas dodzwonić, to bardzo prosimy o pozostawienie wiadomości w formularzu kontaktowym, a na pewno odpiszemy lub oddzwonimy jeśli pozostawisz swój numer telefonu.


Numer konta bankowego

Bank Pekao S.A:

09 1240 1994 1111 0010 3068 0453

W tytule przelewu prosimy wpisać termin wczasów.


Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. "Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.polubie.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej.