BUDYNEK „A” to pierwszy budynek jaki zobaczymy wjeżdżając na teren naszego ośrodka.

Znajduje się w nim 9 pokoi (wszystkie na pierwszym piętrze):
 • 1 pokój dwuosobowy z rozkładanymi łózkami, bez telewizora (posiadamy jeden taki pokój)
 • Pokój znajduje się na pierwszym piętrze. Są w nim 2 rozkładane łóżka, szafa, komoda, stolik krzesła oraz łazienka.
   
   
 • pokój dwuosobowy z rozkładanymi łózkami (bez telewizora) (posiadamy jeden taki pokój)
 • Pokój znajduje się na pierwszym piętrze. Są w nim 2 rozkładane łóżka, szafa, komoda, stolik krzesła oraz łazienka.
   
   
 • Pokój dwuosobowy z aneksem kuchennym (posiadamy jeden taki pokój)
 • Pokój znajduje się na pierwszym piętrze. Są w nim 2 rozkładane łóżka, szafa, łazienka oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny (lodówka, płyta grzewcza, czajnik elektryczny, szafki wraz z naczyniami). Pokój jest widny, dobrze doświetlony, okno wychodzi na stronę jeziora.
   
   
 • Pokój trzyosobowy (posiadamy dwa takie pokoje)
 • Pokój znajduje się na pierwszym piętrze. Posiada łóżko piętrowe oraz łóżko pojedyncze oraz własną łazienkę. Ponadto w pokoju znajduje się szafa, szafka nocna, słupek oraz stół i krzesła.
   
   
 • Pokój czteroosobowy (posiadamy jeden taki pokój)
 • Pokój ten zlokalizowany jest w budynku "A" naszego ośrodka (jest to pierwszy budynek za bramą wjazdową). Pokój znajduje się na pierwszym piętrze. W pokoju znajdują się 4 rozkładane łóżka, meblościanka, stolik krzesła oraz łazienka.
   
   
 • Pokój czteroosobowy z telewizorem i aneksem kuchennym (posiadamy jeden taki pokój)
 • Pokój ten zlokalizowany jest w budynku A naszego ośrodka (jest to pierwszy budynek za bramą wjazdową). Pokój znajduje się na pierwszym piętrze. Jest to pokój typu studio - podzielony na część sypialną (łóżko piętrowe i rozkładana kanapa) oraz część dzienną, w której znajduje się rozkładana kanapa, stolik i krzesła oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny. Ponad to w pokoju znajduje się telewizor, duża szafa, komoda, lustro i łazienka. Pokój jest widny, jasny - posiada dwa okna wychodzące na stronę jeziora.
   
   
 • Pokój pięcioosobowy (posiadamy trzy takie pokoje)
 • Pokój ten zlokalizowany jest w budynku "A" naszego ośrodka (jest to pierwszy budynek za bramą wjazdową). Pokój znajduje się na pierwszym piętrze. W pokoju znajduje się łóżko piętrowe (dolna część 2-osobowa, górna 1-osobowa) oraz rozkładana kanapa. W pokoju wbudowana jest duża szafa, znajduje się w nim również komoda, telewizor oraz łazienka. Pokój jest bardzo widny - posiada duże 3-częściowe okno.
   
   
  Dodatkowo w BUDYNKU „A” znajdują się dwie świetlice, oddzielone podwójnymi drzwiami (możliwość połączenia). Jedna o wymiarach 4 x 5 m ,druga 4 x 11 m. Znajdują się w nich: tablice, stół do ping-ponga, piłkarzyki oraz telewizor. Mniejsza świetlica zakończona jest wyjściem na taras z widokiem na las i boisko. Jest to więc wspaniałe miejsce relaksu, dla rodziców, którzy chcą odpocząć, a jednocześnie mieć na oku swoje pociechy, które bawią się na jednym z boisk. W przypadku grup zorganizowanych nasze świetlice mogą być wykorzystane na zaplanowanie wspólnych zajęć, gier integracyjnych lub jako sale do ćwiczeń gimnastycznych.

  Na parterze w BUDYNKU „A” znajduje się również stołówka.

  Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. "Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.polubie.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej.