Na terenie ośrodka posiadamy trzy domki holenderskie.

Domek holenderski 4 osobowy nr 1 (zielony)

Domek holenderski 4-osobowy nr 1 stoi samotnie w pięknej części naszego terenu. Za nim rozpościera się brzozowy lasek. W domku 4-osobowym znajdują się dwie sypialnie (jedna z łóżkiem małżeńskim, a druga z dwoma łóżkami pojedynczymi), aneks kuchenny, salonik z kominkiem gazowym i telewizorem oraz łazienka. Domek ten posiada również zadaszony taras.
 
 
Domek holenderski 4 osobowy nr 2 (brązowy)

Domek holenderski 4-osobowy nr 2 stoi tuż nad jeziorem Lubie. W jego bliskim otoczeniu znajduje się drugi domek, przeznaczony dla 6 osób. W domku 4-osobowym znajdują się dwie sypialnie (jedna z łóżkiem małżeńskim, a druga z dwoma łóżkami pojedynczymi), aneks kuchenny, salonik z kominkiem gazowym i telewizorem oraz łazienka. Domek ten posiada również taras z widokiem na jezioro.
 
 
Domek holenderski 6 osobowy

Domek holenderski 6-osobowy posiada 3 oddzielne sypialnie: jedną z łóżkiem małżeńskim i pozostałe dwie z łóżkami pojedynczymi. W części wspólnej znajduje się salon z kominkiem gazowym i telewizorem oraz aneks kuchenny. Oprócz tego do dyspozycji gości jest łazienka z prysznicem oraz oddzielnie toaleta. Przed domkiem znajduje się drewniany taras z widokiem na jezioro, stół i krzesła. Położony jest on w sąsiedztwie drugiego, mniejszego domku holenderskiego.<
 
 

Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. "Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.polubie.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej.