Kuchnia tradycyjna

GASTRONOMIA

W stołówce naszego ośrodka serwujemy trzy posiłki dziennie: śniadania, obiady (dwa dania) i kolacje. Śniadania serwujemy w formie bufetu - szwedzkiego stołu (za wyjątkiem grup dzieci i imprez okolicznościowych), dzięki czemu nasi goście mogą wybrać na najważniejszy posiłek dnia to, na co akurat mają ochotę. Nasze kucharki dbają o to, by posiłki były odpowiednio skomponowane i wartościowe. Naszą kuchnię opieramy o zdrowe, lokalne produkty oraz o produkty sezonowe. Świeżość i dobra jakość to podstawa - szczególnie, mamy na uwadze dzieci, które są coraz częstszymi gośćmi naszego ośrodka.

W podstawowej cenie posiłków wyboru dla naszych gości mamy kuchnię tradycyjną, która oparta jest na potrawach z drobiu i rybach. Dla wegetarian polecamy wybór standardowej diety wegetariańskiej, która również jest dostępna w podstawowej cenie posiłków. Dla osób o specjalnych wymaganiach dietetycznych, po wcześniejszym uzgodnieniu jesteśmy w stanie przygotować również diety specjalne (wegańska, bezlaktozowa, bezglutenowa lub modyfikacje podstawowych diet), co wiąże się z dodatkowa opłatą.

Na specjalne życzenie grup, które odwiedzają nasz ośrodek, jesteśmy w stanie podać kolację przy ognisku. Nad naszym paleniskiem znajduje się duży grill, na którym można sobie podpiec pieczywo/warzywa/kiełbaski. Do tego ustawiamy pod altaną stół w formie bufetu i wówczas nasi goście mogą cieszyć się jednocześnie kolacją oraz czasem wspólnie spędzonym przy ognisku.

W stołówce organizujemy również dla naszych gości imprezy okolicznościowe (W (spotkania rodzinne, matura 50+ itp) - wówczas przygotowujemy zastawiony stół, a gorące dania serwowane są do stołu. Organizacja takich spotkań wymaga indywidualnego uzgodnienia terminu oraz ceny.

Zobacz galerię posiłków

Opinie Gości

Z przyjemnością prezentujemy wybrane opinie naszych Gości

Zobacz więcej
Byłem z grupą przyjaciół. Wspaniały Szef i obsługa. Otwarci są na potrzeby odwiedzających. Pyszne wyżywienie, ceny konkurencyjne. Polecam. W 2019 roku ponownie właśnie spotykamy się w tym ośrodku i myślę, że w następnych latach również.

Jan, wrzesień 2018

17

pokoi


5

domków letniskowych


18530

gości


20

lat doświadczeniaWyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. "Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.polubie.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej.