Kuchnia wegetariańska

KUCHNIA WEGETARIAŃSKA

W podstawowej cenie posiłków nasi goście mogą wybrać standardową dietę wegetariańską (dieta laktoowowegetariańńska). Oznacza to, że posiłki wykupione w ramach tej diety, będą zawierały nabiał, jaja i miód.

W stołówce naszego ośrodka serwujemy trzy posiłki dziennie: śniadania, obiady (dwa dania) i kolacje. Śniadania serwujemy w formie bufetu - szwedzkiego stołu (za wyjątkiem grup dzieci i imprez okolicznościowych), dzięki czemu nasi goście mogą wybrać na najważniejszy posiłek dnia to, na co akurat mają ochotę. Podczas śniadań i kolacji wegetarianie mogą cieszyć się smakiem roślinnych past do chleba i pasztetów, które robimy sami na miejscu. Do obiadu podajemy własnoręcznie robione, roślinne kotlety, których bazą są rośliny strączkowe, orzechy lub nasiona.

Nasze kucharki dbają o to, by posiłki były odpowiednio skomponowane i wartościowe – szczególnie w przypadku osób, które nie jedzą mięsa. Naszą kuchnię opieramy o zdrowe, lokalne produkty oraz o produkty sezonowe. Świeżość i dobra jakość to podstawa! Dbamy o różnorodność i dobry smak!

Na specjalne życzenie grup, które odwiedzają nasz ośrodek, jesteśmy w stanie podać kolację przy ognisku. Nad naszym paleniskiem znajduje się duży grill, na którym można sobie podpiec pieczywo/warzywa/kiełbaski wegetariańskie. Do tego ustawiamy pod altaną stół w formie bufetu i wówczas nasi goście mogą cieszyć się jednocześnie kolacją oraz czasem wspólnie spędzonym przy ognisku.

W stołówce naszego ośrodka organizujemy dla naszych gości imprezy okolicznościowe – również wegetariańskie (spotkania rodzinne, matura 50+ itp) - wówczas przygotowujemy zastawiony przystawkami i zimnymi daniami stół, a gorące dania serwowane na bieżąco. Organizacja takich spotkań wymaga indywidualnego uzgodnienia terminu oraz ceny.

Opinie Gości

Z przyjemnością prezentujemy wybrane opinie naszych Gości

Zobacz więcej
Miejsce jest idelane dla kogoś, kto szuka odpoczynku, oderwania od codzienności, miłej, domowej atmosfery oraz pysznego, zdrowego jedzenia.

ANNA, czerwiec 2017

17

pokoi


5

domków letniskowych


18530

gości


20

lat doświadczeniaWyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. "Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.polubie.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej.