Informacja dla uczestników wydarzenia CAMP 2021
24 czerwca 2021
Pomoc Ukrainie – podziękowanie
9 marca 2022
Pokaż wszystkie

Bieg poMocy 2021

Bieg poMocy jest to coroczny przełajowy bieg charytatywny, organizowany przez Chrześcijańską Służbę Charytatywną Blisko Serca , który odbywa się w okolicach malowniczego jeziora Lubie.

 

Co roku aktywnie angażujemy się w organizację Biegu PoMocy. Również i w tym roku start, meta i punkt organizacyjny, będą znajdowały się na terenie naszego ośrodka.

Biegniemy dnia 18.07.2021 r. dla Kai Wawer z pobliskiego Złocieńca, która zachorowała na siatkówczaka oka. W połowie grudnia 2020 r. po operacji polegającej na usunięciu prawej gałki ocznej dziewczynka otrzymała pierwszą kurację chemioterapii JOE. Zebrane wcześniej fundusze zostały przeznaczone na leczenie i rehabilitację dla Kai oraz na dojazdy do Kliniki Onkologii w Warszawie.

Obecnie Kaja jest już teraz jest po całej serii chemioterapii. Niestety implant oka nie przyjął się, dlatego też potrzebna jest wizyta i konsultacja lekarska w Monachium. Na ten właśnie cel będziemy zbierać środki podczas tegorocznego Biegu poMocy.

Udział w Biegu może wziąć każdy – niezależnie od wieku i kondycji fizycznej. Wybraną trasę można przebiec pobijając życiowy rekord :), przetruchtać, a nawet przejść, jeśli ktoś z uczestników ma takie życzenie, gdyż nie wynik jest tu najważniejszy, ale cel! Do wyboru jest dystans 3,3 km oraz 10 km.

Już teraz można rejestrować się na udział w wydarzeniu!

Link do rejestracji

Regulamin

Jeżeli nie możesz wziąć udziału w biegu, a chcesz wesprzeć Kaję Wawer już dziś, zapraszamy do wpłaty na nasze konto:

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Zachodniopomorski
Filia Szczecin
ul. Plac Mariacki 4
70-547 Szczecin
nr konta: 31 2030 0045 1110 0000 0293 3700
W tytule przelewu prosimy wpisać: “Bieg pomocy”
Wpłacona kwota w całości zostanie przeznaczona dla beneficjenta biegu.

Uczestnicy biegu będą mogli dokonać wpłaty również gotówką – do puszek u naszych wolontariuszy, w dniu wydarzenia.
Jak zawsze przygotowane będą pamiątkowe koszulki biegowe. Z uwagi na ich ograniczoną ilość, w pierwszej kolejności zostaną one  wydane biegaczom, którzy wcześniej wpłacili darowiznę na konto.

Komentarze są wyłączone.

Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. "Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.polubie.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej.