Bieg poMocy 2021
7 lipca 2021
Materiał wideo – sytuacja uchodźców w ośrodku Polubie
17 marca 2022
Pokaż wszystkie

Pomoc Ukrainie – podziękowanie

W piątek 4 marca trafili do nas pierwsi uchodźcy z Ukrainy. Było to 37 osób w tym 17 dzieci.

Pierwszy raz stanęliśmy przed takim wyzwaniem. Sami nie dalibyśmy rady.

Dlatego też chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom, które nas do tej pory wspierały. Dziękujemy za wsparcie rzeczowe płynące od mieszkańców Lubieszewa i okolic, od naszych znajomych, przyjaciół i dotychczasowych gości ośrodka. Dziękujemy za wszystkie środki higieniczne, ubrania, zabawki dla dzieci i inne dary. Wiele z nich znalazło już swoich właścicieli. Pozostałe rzeczy czekają na kolejnych gości, których będziemy przyjmować. 

W szczególności dziękujemy za Wasze wielkie serce i zakup pralki, o którą apelowaliśmy oraz wpłaty, które pozwolą nam na zakupienie środków piorących. Chcielibyśmy wyrazić również naszą wdzięczność dla wszystkich wolontariuszy i służb (policja, ratownictwo, lekarze, psychologowie, tłumacze) za wspieranie potrzeb przebywających u nas uchodźców.

Jeśli chodzi o dary rzeczowe to na tą chwilę jesteśmy zabezpieczeni.

Jeśli pragniecie wspomóc nasze działanie długofalowo, możecie to zrobić wpłacając dar finansowy na nasze konto lub konto Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej.

Tytuł przelewu: „Dar – Ukraina”

Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowe Polubie
Bank Pekao S.A:
09 1240 1994 1111 0010 3068 0453

lub

Chrześcijańska Służba Charytatywna 

Bank Pekao S.A:
26 1240 1994 1111 0010 3045 8599.

Środki zostaną przeznaczone na bieżące potrzeby związane z utrzymaniem uchodźców (żywność, zaopatrzenie i pokrycie bieżących opłat).

Komentarze są wyłączone.

Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. "Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.polubie.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej.