Wczasy w terminie od 1 do 16 sierpnia – KOMUNIKAT
23 czerwca 2020
Bieg poMocy 2021
7 lipca 2021
Pokaż wszystkie

Informacja dla uczestników wydarzenia CAMP 2021

W tym roku w dniach od 16 do 25 lipca 2021 odbędzie się w naszym ośrodku zorganizowane wydarzenie “Camp 2021” pod hasłem “Nie bój się”.

Informujemy uczestników, którzy będą się rejestrować na Camp, iż opłaty za udział w Campie 2021 uiszczane są w momencie rejestracji przez przygotowany przez organizatora formularz: .

W związku z tym za pobyt na Campie NIE BĘDZIE MOŻNA dokonać płatności Bonem Turystycznym w recepcji ośrodka.

Bonem będzie można płacić za dodatkowe usługi, które świadczy obiekt – np. usługi gastronomiczne lub wypożyczenie sprzętu.

Wszelkie pytania i uwagi dotyczące uczestnictwa w Campie 2021 prosimy kierować na adres organizatora: camp@adwentysci.org

Komentarze są wyłączone.

Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. "Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.polubie.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej.