POMOC UCHODŹCOM – PODSUMOWANIE
16 czerwca 2022
X Bieg pomocy 16.07.2023
25 czerwca 2023
Pokaż wszystkie

Polubie laureatem Orłów Aktywności Fizycznej 2022

Orły to wyjątkowa nagroda, którą mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy, które cechują się profesjonalizmem i zapewniają najwyższą jakość usług.

Plebiscyt Orły został stworzony po to, by wyłonić wśród przeciętnych firm — te najlepsze. Nagrodzone firmy, to takie, które są liderami w branży, aktywnie stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług i zadowolenie klienta.

W przeciwieństwie do programów, w których uiszczenie opłaty jest warunkiem przyjęcia — Orły mają przejrzyste kryteria, do których każdy ma wgląd. Najlepsze firmy w okolicy wybierane są na podstawie ocen klientów umieszczonych w internecie.

Niezmiernie nam miło, że w 2022 roku nasz ośrodek został doceniony przez klientów i wyróżniony w plebiscycie Orły Aktywności Fizycznej 2022, zajmując 2 miejsce!

Bardzo dziękujemy za wszystkie głosy i zaufanie. Wciąż planujemy się rozwijać i udostępniać naszym gościom możliwie najlepszą infrastrukturę, by mogli nie tylko dobrze wypoczywać, ale również wspaniale się bawić i dbać o zdrowie fizyczne.

Komentarze są wyłączone.

Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. "Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.polubie.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej.