Camp Zatonie 2024
14 grudnia 2023
Praca. Poszukujemy ratownika wodnego
2 lutego 2024
Pokaż wszystkie

Ferie zimowe 2024 – zapraszamy na wypoczynek zimą

Ferie zimowe z dziećmi w Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowym Polubie w Zatoniu na Pojezierzu Drawskim

Zbliżają się ferie zimowe -czas, który wiele rodzin przeznacza na wspólne podróże, by odpocząć od codziennych zajęć i dać radość najmłodszym.

Terminy rozpoczęcia i zakończenia ferii zimowych w szkołach na obszarze poszczególnych województw w 2024 roku są następujące:.

 • 15 – 28 stycznia 2024:
  województwa: dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie
 • 22 stycznia – 4 lutego 2024:
  Województwa: podlaskie, warmińsko-mazurskie
 • 29 stycznia – 11 lutego 2024:
  Województwa: lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie
 • 12 – 25 lutego 2024:
  Województwa: kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie

Wybierając się na ferie zimowe, warto pomyśleć o miejscu, cichym i spokojnym,  które pozwoli prawdziwie wypocząć i wzmocnić rodzinne więzi. Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowe Polubie w Zatoniu na Pojezierzu Drawskim to idealne miejsce na zimowy wypoczynek.

Zmiana otoczenia

Zmiana otoczenia to klucz do udanego wypoczynku. Ferie zimowe to doskonały czas na wspólne przeżycia, budowanie wspomnień i cieszenie się chwilą z bliskimi. Centrum Polubie, otoczone malowniczymi lasami i zamarzniętymi jeziorami, stwarza doskonałe warunki do relaksu i wspólnego spędzania czasu. Wyjazd na ferie zimowe nie tylko pozwoli odpocząć dzieciom od szkolnego programu i nauki, ale również dorosłym od codziennych zajęć.

Radość dla najmłodszych

Centrum Polubie dba o rozrywkę dla najmłodszych, oferując bogatą gamę atrakcji. W budynku A znajduje się świetlica z ping-pongiem i piłkarzykami  oraz kącik z zabawkami, które zapewnia rodzinom dodatkową rozrywkę.
Oczywiście w ośrodku jest również wiele innych atrakcji zewnętrznych, ale z tych można korzystać w zależności od pogody.

Ogród zimowy

Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowe Polubie oferuje nie tylko wyjątkowe atrakcje, ale także stwarza warunki do tworzenia niezapomnianych chwil dla rodzin. Ogród zimowy – zlokalizowany na parterze budynku nad samym jeziorem, daje możliwość wspólnego spędzenia czasu przy jednoczesnym podziwianiu widoku na jezioro. Przygotowaliśmy wygodne kanapy, stoliki i krzesła przy których można jeść wspólnie posiłki przygotowane w aneksie kuchennym jak również wieczorami spędzać miło czas na przykład przy grach planszowych.

Gry Terenowe

Od 2020 roku ośrodek udostępnił trzy fascynujące gry terenowe. Gry samochodowa, rowerowa i piesza pozwalają gościom poznać okolicę wykorzystując różne środki transportu. To nie tylko zabawa, ale również edukacja poprzez rozwiązywanie zagadek i łamigłówek. Odkrywanie miejsc i zabytków Pojezierza Drawskiego staje się niezapomnianą przygodą dla całej rodziny.

Ognisko – łączymy pokolenia

Ognisko czy grill to doskonała okazja do integracji i wspólnego spędzania czasu. Specjalne, zadaszone miejsce na ognisko w Centrum Polubie przyciąga zarówno latem, jak i zimą. To idealny moment na opowieści przy płomieniach, wspólne pieczenie kiełbasek i delektowanie się atmosferą zimowego wieczoru.

Zwiedzanie i kulinarne podróże

Otoczenie Centrum Polubie pełne jest atrakcji do zwiedzania nawet zimą. Ciekawe wsie, miejscowości i zabytki Pojezierza Drawskiego można odkrywać o każdej porze roku. Dodatkowo, okoliczne restauracje oferujące regionalne smaki to świetny sposób na nowe odkrycia kulinarne i doświadczenie lokalnej kuchni.

 

Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowe Polubie to idealne miejsce na spędzenie ferii zimowych 2024 z rodziną. Jeśli więc macie kilka dni wolnego, pomyślcie o naszym miejscu. Przygotowaliśmy pokoje w budynku nad samym jeziorem. Zapewniamy dużo ciepła – nie tylko w pomieszczeniach, ale również ciepłą, serdeczna atmosferę. Wyjazd na ferie zimowe do naszego miejsca to gwarancja niezapomnianych chwil, pełnych radości, wspólnego spędzania czasu, zacieśniania więzi  i odkrywania piękna zimy. Zapoznajcie się z naszym cennikiem w budynku “C” i zapraszamy do kontaktu!

Komentarze są wyłączone.

Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. "Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.polubie.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej.